BLOG

27 Mart Dünya Tiyatro Günü Sergisi

27 Mart Dünya Tiyatro Günü’nde 2018-2019 sezonunda çektiğim oyunların fotograflarından sergi açmayı planladık. Fotograflar güzeldi ve seçim çok zor oldu. hem herkes olmalı hem ışık hem kompozisyon bir arada olmalıydı. Diğer taraftan da oyunun küçük süprizlerini açığa çıkarmamalıydık. 332 fotograftan 42 ye indirmek baya zor oldu. Baskı hazırlıkları, sabırsızlıkla beklenen baskılar… keyifli bir heyecanla serginin serilmesi… Öncelikle oyuncu arkadaşlarımın düşünceleri beni mutlu etti. Sonrasında bu işten anlayan arkadaşlarımın sergiyi gezip bana selfie atmaları çok hoştu. Açılışımız da güzel oldu. Bu sezonun komik oyunlarından biri olan Yok Yere Temaşa adlı oyunun ardından hazırlanan kokteylle salonda fotograflarla buluştuk.

Öncelikle oyuncu arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. Onlar bu kadar profesyonel olmasalardı fotograflar bu kadar renkli bu kadar güzel olmazdı.

Sonrasında desteğini eksik etmeyen, yanımda olan herkese çok teşekkürler…

sevgiyle…Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.