BLOG

Sonbahar…

sonbahar (5)sonbaharın bir lodosunu bir de renklerini seviyorum… gerisi hep hüzün… güzel bir yaz geride kaldı, sıcacık sereserpe anılarla dolu uzun güneşli günler…sonbahar (6)şimdi güneş neredeyse beni orada görebilirsiniz :) yine güneşi gördüğüm güzel bir öğleden sonra gittiğim hüsnügüzel çay bahçesinden geriye kalanları görüyorsunuz.sonbahar (7)sarmaşıklar çok güzel kızarmışlar. benim gibi onlar da sarılmayı ne çok seviyorlar :) birbirlerine sarıla sarıla sonbaharı ne kadar güzelleştirdiklerini bir bilseler…sonbahar (13)sonbahar (8)

bu salaş mekanı daha da salaş olan arka kısımdan ayıran çitlerin ardında bu güzellikler yaşıyor.sonbahar (11)

ya ne tatlı şeyler bunlar böyle :) pozlara bak :)sonbahar (9)sonbahar (12)sonbahar (10)bu şekerin kulaaanı kesmeyeymişim iiymiş :) redkit gibi çöpü ağzında :) tatlı şey.sonbahar (14)bir başka güzel sonbahar günüydü.  kelese doğru giderseniz böyle güzel manzaralar karşılayacak sizi. o anı instagramdan da paylaşmıştım sizinle, şimdi hatırladım. eğer fotograf çekiyorsanız yol boyu çoook durup kalkmanız gerekecek.sonbahar (1)

her açıdan ayrı güzellikler yakalayabiliyorsunuz. buradan aşağıya patika bir yol var. gözüm yemediği için belki başka zamana deyip yola devam ettik :)sonbahar (3)az ilerde yine güzel bir köprü gördüm, sonunda şirin bir eve giden. aslında çevremizde ne kadar güzel yerlerin olduğunu ama yayılıp evde oturmanın genelde ağır bastığı için gezip göremediğimizi fark ediyoruz. güzellikleri hep uzakta arıyoruz. iyi bir fotografçı arkadaşım ‘ herkes önce kendi kapısının önünden başlamalı fotograf çekmeye ‘ demişti. ne kadar da doğru olduğunu böyle yakın çevreyi gezdikçe anlıyorum.sonbahar (4)

karşıdan simsiyah küçük bir kedicik geldi ben bu kareyi çekerken. dedi napıyosun orda. hiiç dedim, fotograf çekiyorum. ve lütfen bir kaç saniye daha orada kalır mısın. beni duymamış gibi iki üç saniye oturdu ve çekti gitti gerisin geri. ve tabi uzun pzolama yaptığım için karede görünmedi kendisi. ne olurdu sanki 15-20 saniye daha kalsaydı orada :)sonbahar (2)işte böyle, ışıklı günleri kaçırmayın. kalkın yerinizden. çıkın biraz dolaşın yakınları. böyle güzel yerler keşfederseniz benimle de paylaşmayı ihmal etmeyin olur mu…

kalın sağlıcakla :)Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.