BLOG

Heyecanlı Bekleyiş…

dogungunum

ne zamandır buradan yazıp sizinle de paylaşmak istiyordum bu güzel haberi. ama bir türlü kısmet olmadı. evet fotografta da gördüğünüz gibi yakında ailemize minik bir prens katılacak inşallah :) hani derler ya allah isteyen herkese versin diye. işte aynen öyle dua ediyorum hepinize. çünkü gerçekten çok istediğim bir şeydi bir evladımızın olması ve gerçekten harika bir duyguymuş bu süreç.

zorlukları yok mu? olmaz mı, benden daha zor dönemler geçirenler var elbette ama hiç kolay da değilmiş. allah bundan sonrasını kolaylasın ne diyeyim. bir zaman sonra hakikatten kendini düşünmez oluyormuş insan bunu anladım. bir sorun olacaksa o benim başıma gelsin, ona bişey olmasın diyormuş :) her ay ulturasondaki görüntüsünü özlüyormuş insan. hemde nasıl özlüyorum. her ay doktor kontrolümü 4 gözle bekliyorum onu görebilmek için. minik ellerini, minik ayaklarını kısacası minik her yerini :) doğumunu özlüyorum, bir gelse bak nasıl öpeceğim o minik bezelye ayak parmaklarını :)

aşermek denen baba adaylarının korkulu rüyası bir hurafe vardı. ne oldu ona? valla bizim kapımıza uğramadı da :) bezen soruyorum eşime, ben nasıl bir hamileyim, derdim sıkıntım oluyor mu sana diye de, 10 puanı kapıyorum hemen ;) hiiiiç derdim yüküm olmuyormuş, ne güzel. az kaldı ha gayret. 3 ay sonra inşallah prensimizle yaşamaya başlayacağız.

egenin odası

ege’nin odasında sonlara yaklaşıldı. özene bezene, üzerinde düşünülerek karar verdiğimiz konseptimiz; uçak! mümkün olan her eşyasını uçaklı yaptık. kimbilir belkide pilot olur ege :))

hayatınıza yeni bir ferdin katılması ne değişik bir duygu. iki kişilik dünyanıza bir üçüncü kişi geliyor. onun için evinde bir oda hazırlıyorsun. her şeyini ama her şeyini düşünmek zorundasın. hayatına dahil olacak ve bir daha hiç ayrılmayacak. hep yanında olacak, hep yanında olacaksın. ezelden beri bu böyle gelmiş ve böyle gidecek olan bişey. ilk günlerin şaşkınlığından sonra yadırgamıyorsun, doğal akışında gidiyor. ne zaman ki karnında tekmelerini hissediyorsun işte o zaman varlığını tam olarak hissediyorsun ve senden mutlusu olmuyor :)

evet böyle son gelişmeler…

sizinle paylaşmakla artan mutluluğumla oğluşumla kocaman kocaman hayatıma devam edebilirim :))

kalın sağlıcakla :)Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.