BLOG

29 Ocak 2011 Cumartesi

dünya küçük derler ya evet hakikatten küçük. koskoca bursa’da bu gün tanıdık karşılaşmadığım kimse kalmadı trafikte. kırmızı ışıklarda yan arabaya bir bakıyorum bir arkadaş. başka bir ışıkta bir diğeri :)) komik oldu baya. pencere bir açıldı bir kapandı.

bide şu kendini akıllı sananlar yok mu… bazen diyorum, param olsa şöyle kocaman hayvan gibi bir araba alsam. önünde ve arkasında tampon korumalı olanlardan veya onlar sonradan mı takılıyor bilemiyorum. böyle kendini akıllı sananların ardından, bir sağ, bir sol yapıp önüne kırsam. zank diye dursam bakalım ne oluyor : )) veya her tarafı korumalı olsun olmuşken de yeşil otobüslerin önüne atiim kendimi. onların yaptığı gibi.. umarsız… yollar benim olsun.
ya da yine korumalı bir araba olsun. altına x6 almış ama adam olamamış heriflerin takip ettiklerini fark ettiğim an zank diye dursam ve x6 nın da hurdaya çıkabileceğini göstersem nasıl olur?
evet evet trafik canavarı böyle olunuyor :D


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. suskun dedi ki:

    çivi çiviyi sökermiş… :))