BLOG

27 Şubat 2011 Pazar

sabahın kör ayazında evden dışları bir adım attım ve bir kaç saniye durdum. bir an gitmemeyi düşündüm. çevremde 360 derecelik bir açıyla döndüm. sonra vazgeçtim arabaya koştum. bir motor niye bu kadar geç ısınır yarabbi : )) dondum dondum… nasıl bir soğuk vardı bu gün öyle. ama herşeye rağmen fotografçı üşümez, fotografçı acıkmaz, fotografçı uyumaz, fotografçı da insan mı! yürü ben koçum kim tutar seni!!!!

demek ki ben fotografçı değilim. üşümek laf mı dondum dondum. nasıl acıkmam bal gibi acıktım hatta yolda aldığım sıcacık böreee açıp yesem ayıp olur mu diye de düşünmedim değil :P ama bekledim. demek ki fotografçı utanır ve beklermiş :) nasıl uyumam o bilmem kaç yıl sonra ısınan(bir kaç dakika o soğukta= yıl) arabada nası uyunmaz… yaw uyunmaz da gözler hafif kayar da çaktırılmaz. lakin fotograf çekmeye gidiyoruz. çocuklar gibi şeniz.
neyse gideceğimiz yere vardık. en son panoramik bir fotograf çekmeye çalışırken fırtına beni uçuruyordu da sendeledim ama yıkılmadım. demek ki fotografçı ayağı yere sağlam basan insanmış aynı zamanda :P
pek fazla bişey çekemedim soğuktan ama çok güzel yerler keşfettik. havaların düzelmesini bekleyeceğiz. fotografçı kararlı bir avcı gibi pusuya yatar ve avının uygun zamanını bekler :P


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.