BLOG

25 Şubat 2011 Cuma

bazı insanlar ne kadar hassas ve kibar olabiliyor. çok sevdiğim bir yazar-ismini vermicem çünkü kendisine sormadan bunu yazmak istemem- bu gün bana facebooktan mesaj atmış. bloğumda kendisinden bahsettiğim için. ne kadar mutlu oldum bilemezsiniz.

nasıl gördü, nasıl buldu bilemiyorum. ama sonuçta okumuş. yazılarımı beğenmiş ve beğenmekle kalmamış hiç üşenmemiş oturmuş beni facebooktan bulup beğenisini dile getirdiği bir mesaj yazmış.
fotografçı olduğum için, çektiğim fotografları yüklediğim bir çok fotograf paylaşım sitesine üyeyim. yüzlerce fotograf yüklemişimdir. benim gibi bir çok insan yüzlerce fotograf yüklüyor bunun gibi sitelere. istatistiklere bakıyorsunuz, mesela 100 bilmem kaç görüntüleme 5 yorum var. bir başka fotografta 300 bilmem kaç görüntüleme 15 yorum. yani insanlar hazır önlerinde yoruma açık bir fotografa bile yorum yapmaktan acizken, koskoca bir yazar hiç üşenmiyor, buraya da değil facebookta arayıp buluyor ve mesaj yazıyor.
tabiki çok mutlu oldum.
onunla ilgili bir yazı yazmayı planlıyorum. ama okumak istediğim bir kitabı var. onu okuduktan sonra. şu elimdeki nazan bekiroğlu’nun ‘La’ sını bir bitireyim de…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.