BLOG

23 Mayıs 2011 Pazartesi

insan olmanın erdemi naif olmak. düşünerek hareket etmek. önemsemek belkide hayatımızda en az bir şeyi. önemsendiğini hissettiğin kadar karşılık vermek.

vefasız olmamak, insan olmak.  sana verilen değeri gözardı etmemek. sen öyle değilsen bile incecik bir dal olanları kırmamaya özen göstermek. en erdemlisi de belkide özür dilemek. velev ki haklısın, boşver… bir kalp kırılmışsa vardır benimde bir suçum deyip, gönül almak belkide. gör bak, yine sen karlı çıkacaksın bu olumsuzluktan.

başka bir kalpte sisli bir anı olarak kalma. bıktırma. kolay vazgeçme daha da önemlisi kolay vazgeçilir olma. sen, onun kalbinde böyle kahramansın, dön bir bak aynaya. gerçekte nesin. gerçek bir kalp tarafından sevilmişsen çok şanslısın. şimdi de dön bir de çevrene bak. hangi dostun gerçek bir kalp tarafından seviliyor. hangi arkadaşın gerçek bakan gözlerde ışıltı yaratıyor.

sen, biraz naif ol. insan olmanın erdemi bu. kimse vazgeçilmez değildir. ya adam gibi sev bu hayatta ya da kaybedeceğin şeyleri düşün iki dakika.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

  1. Aerodotreange dedi ki:

    ilginc blog icin tesekkur