BLOG

18 Kasım 2011 Cuma

yine bir redd konseriyle karşınızdayım :) en son 19 şubatta gelmişlerdi resimli bara. onun yazısını burda bulabilirsiniz: http://blog.nilaysahinkanat.com/19-subat-2011-cumartesi.html

geçen geldiklerinde hiç bir parçasını ezbere bilmiyordum. ama şimdi neredeyse çoğunu biliyorum. gerçekten çok kaliteli bir grup. sözleri, müzikleri 1 numara. geçen konser, ses tesisatı sorunu olduğunu düşünmemi gerektirecek derecede gürültülü geçti. sözlerini zaten bilmiyordum, doğan şarkıyı söylerlerken de hiç bir şey anlaşılmıyordu. o geceye ve o mekana mahsus bir olay bu sanmıştım. malesef değilmiş.

heyecanla bekledim sahne almalarını. bu sefer sözleri de biliyordum. hazırlıklıydım yani :) ve tabi farklı bir mekanda ses düzeninin aynı olmayacağını düşündüm. yanılmışım :( daha ilk şarkıdan başladı gürültü. anladım ki sahnedeki tarzları bu.

ben sevmedim sahne performanslarını. nitekim ilk yarıdan sonra beklemedim çıktım. neden öyle ayarlama yapıyorlar ki anlayamadım. müzik gürültülü bir şekilde ağır basıyor. sözleri anlayamıyorsun. yani cd dinlermiş gibi değil. gerçekten üzüldüm. bir daha gelirlerse bir daha gider miyim bilemiyorum…

acaba tercihleri mi bu, yoksa kimse uyarmıyor mu?

yine de hak ettikleri için bol ıslıklı alkışlarımı eksik etmedim orda olduğum müddetçe :)Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.