BLOG

13 Mart 2011 Pazar

Yaklaşık 3 saatlik bir yolculuktan sonra taraklıya vardık. Bir çok arkadaşım için güzel bir yer. Ama benim pek ilgimi çekmiyor açıkçası. Eski evlerin fotografını çekmeyi sevmiyorum. Yani yavan geliyor artık bana. Fotografa yeni başladığım yıllarda deli gibi çekiyordum. Ne varsa : ))

Neyse koskoca taraklıda buldum bir kedi, sağdan soldan, etinden sütünden tüyünden yararlandım :P oradan çubuk gölüne geçtik. İşte orası güzel. 3. ye gittim çubuk gölüne. Neden bir kerede bişey anlamadın mı demeyin, bu sefer kar vardı. Hem de diz boyu. Karlara bata çıka güzel kareler yakaladık.. bu yukardaki fotograf da oradan.

Ayaklarım su içinde kaldı. O halde bir de göl kenarında mangalda sucuk keyfi yaptık.

çubuk gölünden göynük’e geçtik. daha öncede orada çekim yapmış olmamın rahatlığıyla ayaklarım o haldeyken gezmedim. hemen yakında bir yerde kahve bulduk. içinde fındık kabuğuyla yanan bir sobası vardı ki o anda tam da aradığımız bir şeydi. yanda da görüldüğü gibi hepimiz çoraplarımızı çıkardık, botlarımızı kuruttuk. sağ alt köşede kırmızı okla gösterdiğim benim. fotografı mehmet çekti. teşekkürler mehmet :)

velhasıl güzel bir geziydi, çok eğlendim, güzel fotograflar çektim. grup da uyumluydu… bir sonraki gezide görüşmek ümidiyle : )))

 

 

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.