BLOG

11 Şubat 2011 Cuma

kosova ve makedonya gümrüklerinde, gümrük polisi otobüsümüzün, içine girip pasaportlarımızı toplarken yunanistan gümrüğünde biz otobüsten inip aşağıda duran polise pasaportlarımızı tek tek verip bir süre dışarda beklemek zorunda kaldık.(yorumsuz)

20 saattir yollardayız. anca daha çanakkaleye gelebildik. akşam saat 18:00de annemin resim sergisi açılışı var. ona yetişmek için kalbim otobüsün önünde koşturuyor. tüm otobüs, ben yetişeyim diye kahvaltı ve öğlen yemeği molası vermedi.
bu özveri için başta bursa vali yardımcısı ahmet hamdi usta, bursa büyükşehir belediye başkan vekili muhsin özlükurt, akparti başkan yardımcısı emir cemal beşkardeş, yeşil bursam derneği başkanı muharren karabulut, uluslararası kadın dayanışma derneği başkanı tülin kara, bu iki derneğin üyeleri ve valilik çalışanları olarak hepinize çok teşekkür ediyorum. sayenizde açılışa yetiştim.
annemin haberi yoktu sergiye yetişeceğinden. gerçi gezi arkadaşlarım böyle bir karar almasalardı yetişemicektim de. inanmazsınız tam saat 18:00 de otobüsten indim, koşa koşa sergi salonuna girdim. annem beni görünce deliye döndü : )) nasıl özlemişim… sarıldım hemen boynuna…
ben geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!

artık burdayım ve çok mutluyum…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.