BLOG

05 Temmuz 2011 Salı

uzun zamandır merakla beklediğim bir filmdi.  üçboyutlu gözlüklerimi zor zar temizleyip taktım ve filmi izlemeye koyuldum. açıkçası üç boyutlu olduğunu tek tük sahnelerde hissettiğim bir filmdi. sanırım 5D filmlerden sonra 3D beni pek kesmiyor ki düşündüğümde avatar da 3D idi ama gayet güzel bir görsel şölen sunuyordu.

koruparkın sinema koltukları çok rahatsızmış bir kere daha buraya bir daha gelmeyelim dedik. resmen bir taraflarımız tahta gibi oldu :) film de çok gereksiz olarak çok uzun sürdü. film uzun, koltuk rahatsız olunca filmi beğenme gibi bir durum söz konusu olabilir mi ki?

filmin ilk bölümü neredeyse hiç actionsız geçti. çok uzun konuşmalar, durağan bir seyir zaten canımı sıkmıştı. ikinci bölümü isteksizce bekledim. ikinci bölümdeyse manasız bir senaryonun gereksiz actionnını izlemeye zorlandım. ikinci bölümün sonuna doğru dayanamayıp salondan çıkanlar oldu.

filmin en güzel yanı camaroydu. onuda zaten kısa bir zaman önce görmüş ve fotografını bile çekmiştim.

içinde parasıyla şımarmış bir genç ve arabanın içinde camı bile açmadan sigara içen sevgilisi vardı…

neyse konumuza dönelim. filmi beğenmedim. bu kadar. isterseniz gidin ama sonunda adam ölüyo!!!!! : )))) hatta katil uşakmış!!! : )))))

hadi şimdi gidin bakalım :PBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.