BLOG

04 Temmuz 2011 Pazartesi

bir hafta geçti ardından. bir haftadır makinem yok.

hafta içi arabanın bagajında kan lekeleri gördüm. hemen polise bildirdim. teknik incelemeyle kan örneklerini aldılar. sabıkası varsa şıp diye bulunacak inşallah hırsız.

o kadar üzülüyorum ki. yıllarca dişinden tırnağından arttırdıklarınla bir ekipman kuruyorsun kendine. sonra şerefsizin biri gelip hiç hakkı yokken hepsini alıp gidiyor. o gün bagajı açtığımda ölece kalakaldım ölece bir iki dakika boyunca. sonraki makinasız günler geçti gözümün önünden. bi boşluk hissettim.

kan izlerini görene kadar makinanın çantasını hiç açmamıştım. çünkü fermuarı kapalı koyduğum gibi aynı yerinde duruyordu. diyordum ki hiç olmazsa 50 mm objektifim ve kızılötesi filtremi ve yedek kartımı almamışlardı. o gün çantayı da açiim bi bakiim dedim. açmaz olaydım. içinde kan izleri ve bir büyük boşluk. ne var ne yok almış, fermuarını kapatıp aynı yerine koymuş. tam şerefsiz. ikinci bir darbe oldu. o kadar değildi kızgınlığım ama o an karşımda dursaydı herhalde gırtlağına yapışırdım. o derece kızdım.  ve bir sonraki gün de aklıma geldi. o çantanın içinde creative zen marka film oynatıcı müzik çalan ve gezilerde kartım dolduğunda ona aktarmak için aldığım bir cihaz vardı. onu da almış. onunla beraber kaybım 5000 tl yi buldu :(

gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum.

makinamın seri numarasını yazmamıştım.

bir gören olur diye seri numarası : 0530115717Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.